Profil společnosti

ROTO interiéry

Naše firma působí na českém trhu od roku 1997. Od té doby se změnilo mnohé, jedno u nás však zůstává stále stejné – cit pro detail a potřeba uspokojit přání každého zákazníka. Zabýváme se komplexní realizací interiérů a kuchyňských sestav. Náš tým klade maximální důraz na detaily a kvalitu odvedené práce. Naši designéři, odborní prodejci, servisní technici a montážníci jsou pravidelně školeni u výrobců v Čechách i v zahraničí a mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

Charakteristickým rysem naší firmy je originální rukopis, který je vytvářen týmem bytových designérů. Vybírat si u nás můžete nejen produkty firmy HANÁK, tedy kuchyně, interiérové dveře obývací sestavy a ložnice, ale i další výrobky, jako jsou například elektrospotřebiče, stoly, židle, sedací soupravy, rošty, matrace a mnoho dalších doplňků od renomovaných výrobců, které dělají domov domovem.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s 30letou tradicí, za níž stojí už 4 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje nábytek v dřevodekorech a kvalitních lesklých nebo matných laminátech.